scrapbooking
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

+38
LunaNoua
AtelierulCuPisici
KittyKali
atelierul de creatie
Danart
moni
kkrmen
CristinaFunQuilling
viodora
Quilling by Monica
mutinel
tiktakro
AliCards
bluenight
Gianina
sorella
ebonyoana
nina
asiris
videcor
Anita
veronica75
Cris
Oana Daciana
Hermione
Sumi
ally
bluegray
Andreea
arinaatelier
irinairina
elena stanescu
pink_lady
Adriana
Andreea Agoston
MihaelaB
Anja
vicky
42 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Vizitator Joi 9 Iun - 12:48

Salutari tuturor, halloo

Ma bucur ca pot fi alaturi de voi si am ocazia, datorita voua, sa imi largesc orizontul in ceea ce priveste noua pasiune pe care am descoperit-o cu ajutorul Ninei. Va multumesc pentru faptul ca ne oferiti posibilitatea de a ne conserva amintirile intr-un mod cat se poate de placut, in final ele fiind cele mai pretioase!
vicescrap

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de asiris Joi 9 Iun - 15:30

Bine ai venit printre noi, draga Oana! Sper sa te simti bine alaturi de noi, sa inveti si sa participi in acelasi timp pe forum. Mult succes!
dddddd
asiris
asiris
Moderator/Animator
Moderator/Animator

Mesaje : 847
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Brasov

http://asirisolutions.blogspot.com/

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de nina Joi 9 Iun - 20:03

kisss
nina
nina

Mesaje : 1009
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 67
Localizare : belgia

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de ebonyoana Joi 9 Iun - 22:09

bine3
ebonyoana
ebonyoana

Mesaje : 69
Data de inscriere : 12/04/2011
Varsta : 104
Localizare : Romania

http://ebony4art.blogspot.com/

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Cris Vin 10 Iun - 9:43

shhhhh kisss
Cris
Cris

Mesaje : 1237
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 48
Localizare : Belgique

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de vicky Sam 11 Iun - 7:13

buna Oana,

si bine-ai venit . frumos din partea ta ca ai trecut pe aici. nu treci si pe la ' cum te-ai virusat' sa ne spui daca esti virusata de scrap sau cat de virusata ? king

vei gasi aici un grup superb, plin de inspiratie si prietenie.. sper ca te vei simti bine

butterfly
vicky
vicky
Admin

Mesaje : 5401
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 103

https://veryscrap.exprimetoi.net

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de nina Sam 11 Iun - 20:27

Ca sa inlatur orice dubiu vreau sa va spun cine e Oana, ultima venita pe forum;
Oana e mica bijuterie a familiei mele, nepoata mea de la sora.Eu am 2 baieti, sora mea un baiat si o fata, Oana.
De ani de zile, cind venea pe la mine, privea totul cu ochi mari si spunea: "Ce frumossss!"
acum citeva zile mi-a facut o mare surpriza aratindu-mi primul album facut de ea , pentru prietenul ei, o lucrare de "incepator" dar in care e pus mult suflet.
Pentru ca sint deja "deformata profesional" am privit totul cu ochi critic si dupa ce am analizat lucrarea in intregime, o imensa bucurie mi-a cuprins inima fiindca daca Oana a reusit sa faca asta fara nici un material specific ptr. scrapbooking sint sigur ca e capabila de multe cind va avea cu ce lucra.
Am vrut sa impartasesc cu voi bucuria mea imensa, sa ma laud ca am o nepoata blonda ce e drept- rade -dar frumoasa si desteapta,doar e sefa de promotie, si care se pare ca-mi va calca pe urme in ce priveste pasiunea de a crea.
Pentru ca ea e tare ocupata cu examenul de licenta va promit ca miine am sa postez eu albumul ei.
Iar tie, Oana, trebuie sa-ti spun ca sint tare mindra de tine , si sint fericita ca tai invins timiditatea si ai intrat pe forum fiindca eu stiu ca ai sa intilnesti aici numai fete minunate!
kisss
nina
nina

Mesaje : 1009
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 67
Localizare : belgia

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de vicky Dum 12 Iun - 8:29

felicitari Oana pt matusa ta!

felicitati Nina pentru nepoata ta!


eu fete dragi, ma bucur sa va ''vad''pe-aici

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 669761
vicky
vicky
Admin

Mesaje : 5401
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 103

https://veryscrap.exprimetoi.net

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de elena stanescu Vin 7 Oct - 9:41

SABINA, ELENA DIN ARDEAL, ALICE, ANAMARIA021, MARIANAS, KIDDO, MADALINA76,


Bun venit si va asteptam pe forum! bine3

De asemenea , va asteptam sa reveniti:

NINA, CARMENDANA, BUCUROANA, ANITA, LIBRALIBRA82, NICOLETAG, QUEEN BEE!

elena stanescu
elena stanescu

Mesaje : 1824
Data de inscriere : 15/02/2010
Varsta : 49
Localizare : alicante

https://www.facebook.com/elestaimtage

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de vicky Vin 7 Oct - 10:55

da da bienvenue
vicky
vicky
Admin

Mesaje : 5401
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 103

https://veryscrap.exprimetoi.net

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Vizitator Lun 21 Noi - 17:35

buna si bine v-am gasit!

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Cris Lun 21 Noi - 19:24

Buna Floricica si bine ai venit!
Esti incepatoare?
Cris
Cris

Mesaje : 1237
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 48
Localizare : Belgique

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de asiris Lun 21 Noi - 19:34

Bine ai venit pe forum! Sper sa te simti bine alaturi de noi si sa participi la discutii, concursuri s.a.m.d.
asiris
asiris
Moderator/Animator
Moderator/Animator

Mesaje : 847
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 56
Localizare : Brasov

http://asirisolutions.blogspot.com/

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de vicky Lun 21 Noi - 19:50

buna floricico. bine-ai venit

cum ne-ai gasit? esti si tu virusata ca si noi? 45455555
vicky
vicky
Admin

Mesaje : 5401
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 103

https://veryscrap.exprimetoi.net

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Vizitator Lun 21 Noi - 21:46

incepatoare pe aici dar sper sa invat multe iar la randul meu sa am ce arata :)

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de sorella Mar 22 Noi - 14:52

Bun venit!

sorella

Mesaje : 159
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 61
Localizare : Brasov

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de elena stanescu Mar 24 Ian - 14:40

am observat ca ieri au intrat multe persoane noi in forum, unele pentru prima data, va spunem bun venit si va asteptam cu draga inima!

Sweetie, Ela, Rux (Copilarim, yupiii, ma bucur ca esti aici!),rolisor, sveltana, zaharel, Vanilla Joy, raisas, Oana (dulceameacasa, pe oana o stiu, a intrat acum ceva vreme), bienvenue bine3
elena stanescu
elena stanescu

Mesaje : 1824
Data de inscriere : 15/02/2010
Varsta : 49
Localizare : alicante

https://www.facebook.com/elestaimtage

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de vicky Lun 6 Feb - 22:34

bine-ai venit mariamatei ,

mi-ar placea sa te prezinti aici ... cum de ne-ai gasit? te pasioneaza scrapul, ai un blog? etc etc .. te asteptam dddddd
vicky
vicky
Admin

Mesaje : 5401
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 103

https://veryscrap.exprimetoi.net

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Gianina Joi 8 Mar - 22:05

Buna seara si bine v-am gasit!Eu sunt Gianina,am 32 ani,2 copilasi si sunt pasionata de tot ce inseamna lucru de mana...crafturi,cusut,decoupage,scrapbooking....deocamdata sunt in strangere de materiale ca sa pot face din fiecare ce-as vrea,deocamdata lucrez cu ce am... Very Happy

Gianina

Mesaje : 10
Data de inscriere : 04/03/2012
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de veronica75 Joi 8 Mar - 23:48

bienvenue welcome
veronica75
veronica75

Mesaje : 2342
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 49
Localizare : belgia

http://veronicascrap.blogspot.com/

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Cris Joi 8 Mar - 23:59

genial Bine ai venit!Sper sa te simti bine printre noi si astept cu nerabdare sa-ti vad lucrarile.Stim cu toate ca la inceput nu e usor asa ca daca ai vreo nelamurire apeleaza cu incredere. bine3 inca odata!
Cris
Cris

Mesaje : 1237
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 48
Localizare : Belgique

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de vicky Vin 9 Mar - 8:55

hei Gianina, ma bucur ca ai intrat pe forum si bine-ai venit . daca-ti place handmadeul: este de -a noastra, definitiv
vvvvvvvvv
vicky
vicky
Admin

Mesaje : 5401
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 103

https://veryscrap.exprimetoi.net

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Gianina Vin 9 Mar - 16:07

Va multumesc pentru primire! oki

Gianina

Mesaje : 10
Data de inscriere : 04/03/2012
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Vizitator Mier 2 Ian - 18:38

Buna seara!Eu sunt Alexandra,sunt din Constanta,am 23 de ani si sunt fan handmade de cativa ani.Am inceput cu FIMO,un pic de crosetat apoi dragostea mare-tatting si brodat punct cruciulita.Imi place scrap-ul foarte tare,il vad ca pe un colaj din bucati de amintiri adunat strategic in acelas loc dand viata unui intreg fabulos.Nu am incercat sa fac scrap desi am o cutiuta in care pun dulci nimicuri care cred eu ca ar trebui(timbre,diferite floricele presate etc).
Imi pare bine sa va cunosc..Pe Elena,Cris si Gianina le "cunosc" ca sa zic asa din mediul virtual...O seara frumoasa.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Cris Mier 2 Ian - 19:50

bienvenue Bine ai venit!
Ma bucur sa te avem printre noi!
Sper sa te simti bine aici si sa ne incanti cat mai curand cu lucrarile tala!
Cris
Cris

Mesaje : 1237
Data de inscriere : 23/09/2010
Varsta : 48
Localizare : Belgique

Sus In jos

Bine ati venit pe forumul "Very Scrap" - Pagina 8 Empty Re: Bine ati venit pe forumul "Very Scrap"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum